Dagmar Pančíková


Dagmar Pančíková

Moje motto: Carpe diem!

 

O mně v kostce

Baví mě lidé a baví mě pečovat o jejich fyzickou i psychickou pohodu, objevovat tajemství lidského těla i psýché.

Naučila jsem se hýčkat pleť kosmetickým ošetřením, zaktivovat lymfatický systém lymfodrenáží, zregenerovat tělo při relaxační masáži a ztišit a zklidnit hlavu při řízené relaxaci v alfa hladině... a pak přišla jóga ??.

Sama ji praktikuji 7 let. Její všestranné benefity, estetika a variabilita, jež ji činí dostupnou každému bez ohledu na věk a momentální kondici, mi učarovaly natolik, že jsem ji začala studovat, abych ji mohla předávat dál. 

Stále znovu a znovu objevuji krásu plynutí, vědomého pohybu, spojení mysli a těla a tiché bytí v přítomném okamžiku a moudrost východní kultury...

 

Mé současné lekce


Powerjóga

Silovější styl jógy, který posiluje svaly celého těla a zároveň i protahuje a srovnává svalové disbalance. Díky tomu je i velmi oblíbená jako kompenzační aktivita k různým druhům sportu. 

Vinyasa flow jóga

Jóga v pohybu a krásné plynutí ásánámi v jejich různých variacích v souladu s dechem. Posiluje svaly i srdce, protahuje, zrychluje metabolismus a báječně čistí hlavu ??

Jóga pro zdravá záda

Ideální řešení důsledků sedavého stylu života i jednostranného přetěžování svalů a pohybového aparátu v zaměstnání či při sportu. Důraz se klade na správné držení těla, správné dýchání a přesného vědomého provedení cviku. 

Kurzy:

JógaHatha jógaVinyasa jóga

Certifikáty