Dagmar Pančíková


Dagmar Pančíková

Moje motto: "Carpe diem!"

O mně v kostce

Baví mě lidé a baví mě pečovat o jejich fyzickou i psychickou pohodu, objevovat tajemství lidského těla i psýché.
Naučila jsem se hýčkat pleť kosmetickým ošetřením, zaktivovat lymfatický systém lymfodrenáží, zregenerovat tělo při relaxační masáži a ztišit a zklidnit hlavu při řízené relaxaci v alfa hladině... a pak přišla jóga ??
Jógu praktikuji už více jak 10 let. Její všestranné benefity, estetika a variabilita, jež ji činí dostupnou každému bez ohledu na věk a momentální kondici, mi učarovaly natolik, že jsem ji začala studovat, abych ji mohla předávat dál. 
Stále znovu a znovu objevuji krásu plynutí, vědomého pohybu, spojení mysli a těla a tiché bytí v přítomném okamžiku a moudrost východní kultury... 

Mé současné lekce

Vinyasa flow jóga - jóga v pohybu a krásné plynutí ásánámi v jejich různých variacích v souladu s dechem. Posiluje svaly i srdce, protahuje, zrychluje metabolismus a báječně čistí hlavu.

Jóga pro zdravá záda - ideální řešení důsledků sedavého stylu života i jednostranného přetěžování svalů a pohybového aparátu v zaměstnání či při sportu. Důraz se klade na správné držení těla, správné dýchání a přesného vědomého provedení cviku. 

Kurzy:

JógaJóga pro zdravá záda

Naši lektoři:

Zde je přehled našich lektorů pro více infromací klikněte na fotku lektora.

Certifikáty