Alena Skotáková


Alena Skotáková

Alena Skotáková je odbornou asistentkou na Fakultě Sportovních Studií v Brně. Učí zde rytmickou gymnastiku a tance. Od dětství se věnovala sportovní gymnastice a později přešla k tanci. Vyzkoušela různé žánry – od klasického a lidového tance až po členství v taneční skupině moderního a současného tance.
Momentálně tráví nejvíce času se svými dvěma dětmi.

Lektorku naleznete taky na facebooku a ukázku její hodiny ZDE.

Poweryoga ji před deseti lety oslovila na jednom z navštěvovaných seminářů a od té doby se jí intenzivně věnuje jako lektorka.
Nový styl Body and Mind Port de Bras ji zaujal hlavně pro spojení tance a zdravého cvičení. Už po několika málo lekcích pocítíte změnu. Plynulé sekvence pohybů protahují zkrácené svaly, uvolňují a mobilizují páteř a klouby, posilují veškeré ochablé svalstvo, celkově zlepšují držení celého těla, zdokonalují pohybové stereotypy a zlepšují koordinaci pohybu.  

O svých hodinách říká: 
"Doufám, že v nich naleznete harmonii nejen fyzickou ale i psychickou. Že si odpočinete od všedních starostí a příjemně se naladíte na další dny. Že budete chodit rádi a že Vám bude dobře na těle i na duši. Těším se na Vás."

Kurzy:

Power jóga

Naši lektoři:

Zde je přehled našich lektorů pro více infromací klikněte na fotku lektora.

Fotogalerie