Lea Pialová


Lea Pialová

Motto: ,,Kouzlo života spočívá v objevování našich skrytých možností!"

V životě jsem zkusila všechny možné sporty od házené, přes moderní tanec a fitness až po pole dance, který mě naprosto učaroval.
Na lekcí spolu zažijeme spoustu zábavy, odreagujete se, zpevníte tělo, vybudujete si sebevědomí nejenom z krásné postavy a překonávání svých vlastních hranic, ale samy uvidíte, že se Vám najednou začne dařit i v jiných oblastech.
Osobně zastávám ve výuce upřímný a otevřený přístup. Věřte mi, že na mých lekcích ze sebe dostanete maximum a dokonce i víc :-)

Další mou vášní se stala jóga. A proč jóga? Učí nás vnímat "tady a teď", oprostit se alespoň na chvíli od světa, který je zaměřený na výkon. Napětí, stres, smutek, shon, spěch, cíl, termíny, povinnosti... Kdo z nás se s tím nepotýká. Pojďme se spolu zklidnit, oprostit, odvděčit se sobě za všechno, co zvládáme. Nabít se pozitivní energií, která nám pomůže všechno zvládat o něco lépe. Udělat něco pro sebe, pro své tělo ale i duši.

Více o Lee se můžete dozvědět v tomto videorozhovoru. Omluvte prosím zhoršenou kvalitu obrazu a doporučujeme užít si rozhovor jako podcast (zvuk je slyšet dobře :-)).

Vzdělání

- Instruktor Pole Dance pro pokročilé (certifikace Český svaz pole & art sports) - Pole Dance Academy
- Instruktor Pole Dance (instruktorský kurz s akreditací MŠMT a certifikací Český svaz pole & art sports) - Pole Dance Academy 
- Instruktor Jógy

Kurzy:

Power jóga

Naši lektoři:

Zde je přehled našich lektorů pro více infromací klikněte na fotku lektora.

Certifikáty