Johanka Řezníčková


Johanka Řezníčková

Jako zrozenec ohnivého Berana jdu do všeho po hlavě a s pořádnou dávkou nadšení.(-: Od roku 2001 jsem tančila v několika tanečních školách a od roku 2004 učím. Ráda stále poznávám rozdílné styly výuky orientálního i jiných tanců a cvičení (salsa, samba axé, pilates, jóga...), ale myslím, že všechny spojuje právě láska k pohybu a možnost vyjádřit se osobitě, nejen naučenými kroky. Orientální tanec mne po několikaletém zákazu pohybových aktivit ze zdravotních důvodů vrátil zpět do formy a díky tomu jsem se v roce 2006 dostala i k Flirt Dance a v roce 2008 Pole Dance, který již v současné době nevyučuji. Od roku 2005 vyučuji Flirt Dance body&mind a od roku 2011 Orientální tanec body&mind.

Ať už si vyberete orientální tanec, flirt dance, nebo klidnější varianty body&mind, ráda Vám trpělivě předám vše, co mi tanec a pohyb od roku 2001 dává a ještě více. Důležitá je pohoda, osvobození se od všeho, co si nakládáme na ramena a cítit se příjemně v ženském kolektivu.

Baví mne neustále získávat vzdělání v tanci i souvisejících odvětvích. Mám třetí, mistrovský stupeň Reiki, akreditace Ministerstva školství v oborech Lektor tance, Poradkyně pro výživu, Poradkyně zdravého životního stylu a certifikát Poradkyně v oblasti přírodní medicíny a psychosomatiky.

Rozhovor s Johankou: Kočka s duší bylinkářky

Reference klientů na Johanku:

  • „Empatická a veselá lektorka, vždy poradí a pomůže,“ klientka Aneta V.
  • „Johanka je velmi milá a příjemná, a navíc krásně tančí,“ klientka Petra Z.
  • „trpělivá učitelka se skvělým přístupem k nám, studentům, ochotně nám vysvětlí všechno znovu a znovu… i když to pořád nechápeme nebo nám to nejde...:-),“ Markéta K.
  • „nabíjí nás energií a pozitivní náladou, navíc je to velký profesionál,“ Věra M.
  • „sluníčková lektorka,“ Majka L.
  • „Milé Centrum Tance, ráda bych pochválila vaší telefonistku, která mně vždy uhání, že nemám uhrazeno kurzovné na další půlrok a která mi vždy poradí, když si nevím rady s kurzem a přihlášením. Prosím vyřiďte paní Řezníčkové velkou pochvalu a poděkování. Kéž by měli všude takové telefonistky, hlavně na úřadech ??, vaše spokojená klientka, Jarmila Z.“

V lekcích orientálního tance body&mind
budete mít možnost poznat působení rozmanité orientální hudby a rytmů na Vaši duši a tělo. K vytvoření tohoto stylu orientálního tance mne inspiroval pobyt v Nepálu v roce 2012 a jeho součástí není trénink choreografií. Čeká Vás také dynamická meditace, relaxace a zaměření na ženskou energii. Díky rozdílnému přístupu k tanci je vhodný pro pokročilé tanečnice i pro začátečnice. Nevyhovuje-li vám celou lekci pouze opakovat po lektorce kombinace a choreografiie, přijďte si zkusit orientální tanec Body&Mind.

V lekcích Flirt Dance body&mind
si zkusíte variace v pomalejším rytmu, které čiší ženskostí, jsou nenásilnou sexy inspirací a dávají odpočinek po náročném dni, včetně odloupnutí od reality všedních dní. Součástí lekce bude i dynamická meditace, relaxace, zaměření na ženskou energii a improvizace. Těšit se můžete i na netradiční rekvizity. Tento styl flirt dance od roku 2005 směřuje více do Vašeho nitra a v lekcích nejsou choreografie, ale protáhne Vám tělo a rozsvítí oči.

V lekcích zdravého protažení body&mind
se protáhneme a budeme lehce posilovat jednoduchými, avšak účinnými pohyby a zaměříme se také na vnitřní energii. Používáme váhu vlastního těla, proto jsou lekce vhodné pro každého bez ohledu na věk, nebo hmotnost. Cílem bude zdravé a vyrovnané tělo od kořínků vlasů až po paty.

Kurzy:

Zdravotní cvičeníOrientální tanec Body & Mind

Fotogalerie


Certifikáty