Kde se cvičí


Praha – Můstek

Praha – Můstek

Nově zrekonstruovaný prostor se čtyřmi klimatizovanými sály leží v samotném centru Prahy přímo u zastávky tramvají Václavské náměstí a metra Můstek. Studio nabízí sály vybavené pomůckami na kruhový trénink, TRX, pilates i balet. Ve všech sálech je dřevěná podlaha, zrcadlová stěna a profesionální hudební aparatura. S výběrem kurzů vám poradí milé a usměvavé recepční.

Adresa & rezervace:

Václavské náměstí 36 (- 2. patro), Praha 1266 190 301

Praha – Muzeum

Zcela nové, zrekonstruované studio nabízí ideální prostředí pro Body & Mind styly. Tři vzdušné sály s velkými okny nabízejí veškeré pomůcky na pilates a jógu nebo mobilní baletní tyče. Další sál je vybaven špičkovými tyčemi na pole dance a stropními úchyty na další styly vzdušné akrobacie (šály, kruhy). Kromě toho se v prostoru nacházejí dva menší sály na individuální lekce, jeden z nich je vybaven speciálními stroji na cvičení pilates. Studio se nachází pár kroků od stanice metra Muzeum a Můstek, je tedy oázou klidu v samotném srdci Prahy.

Adresa & rezervace:

Politických vězňů 8, Praha 1266 190 302

Praha – Flóra

Praha – Flóra

Příjemné menší studio s jedním sálem vás okouzlí rodinnou atmosférou. Sál je vybaven speciální dřevěnou odpruženou podlahou, zrcadlovou stěnou a velkými okny vedoucími do zahrady. K dispozici je dámská i pánská šatna, sociální zařízení i odpočinková zóna. O váš komfort se postará recepční. Studio se nachází v blízkosti obchodního centra a zastávky metra Flóra.

Adresa & rezervace:

Čáslavská 15, Praha 3266 190 308

Praha – Palmovka

Praha – Palmovka

Studio se dvěma sály a příjemnou recepcí. Jeden sál je vybaven baletní tyčí, pomůckami na jógu a je prosvětlen velkými okny. Druhý sál je určen na pole dance. Oba sály jsou klimatizované a mají vyhřívané podlahy, což oceníte zvláště při protahování a závěrečné relaxaci. Studio se nachází u metra Palmovka.

Adresa & rezervace:

Novákových 20a, Praha 8266 190 309

Brno – Mendlák

Brno – Mendlák

Studio s pěti sály na tanec a cvičení. Všechny sály jsou nově zrekonstruované, vybavené zrcadly a kvalitní hudební aparaturou. V sálech najdete pomůcky na pilates i jógu, jeden ze sálů je vybaven tyčemi na pole dance. Samozřejmostí jsou dámské a pánské šatny se sprchami. Studio se nachází pár kroků od Mendelova náměstí, přímo na zastávce Václavská. Najdete nás v 2. patře.

Adresa & rezervace:

Václavská 6, Brno266 190 305