Výběr lekce00:00
24:00

LektorDruh cvičeníMístoČas / datumCena

Powerjóga - dynamická jóga upravená pro dnešní způsob života. Díky tomuto cvičení posílíte a protáhnete celé tělo. V power józe se jednotlivé pozice vypůjčené z jógy dynamicky střídají. Přechody mezi jednotlivými pozicemi jsou ale plynulé bez spěchu a stresu.

Pravidelné cvičení Power jógy působí preventivně proti bolesti zad, zpevňuje, protahuje a zároveň uvolňuje celé tělo, působí dobře na psychiku, naučí Vás správně dýchat a navíc zlikviduje pár kalorií!


Od: 16:30 22.2.2017    Do: 17:30 21.6.2017    Kde: Politických vězňů 8 - sál 2

Lekce jsou určeny všem, které zajímá spojení jógy, tance a příjemné hudby.
Ukážeme si základní pozice z power jogy, které budeme postupně propojovat tanečními prvky do jednoduchých variací. Naučíte se spravné držení těla, posílíte záda, břicho, ramena, paže a zároveň protáhnete a zpevníte celé tělo. Na konci se můžete těšit na „tanečně-jogovou“ choreografii a nebude chybět ani závěrečný strečink.
Cílem je hlavně relaxace! Těším se na Vás!


Od: 17:30 22.2.2017    Do: 18:30 21.6.2017    Kde: Politických vězňů 8 - sál 2

Cvičení pro ženy

Cvičení pro ženy (zdravá záda, zdravá pánev)

Speciální kurz pro ženy zaměřený na celostní cvičení pro zdravé pánevní dno a zdravá záda. Využívat budeme principy a cvičení z Metody 3x3 pro práci s pánevním dnem, které je vhodné např. při inkontinenci, menstruačních problémech, potížích s otěhotněním a pro zvýšení vitality, energie a radosti ze života. Těšit se můžete na tanec, bioenergetická cvičení i jemné cviky pro svaly pánevního dna. Na hodinách se také naučíme a budeme procvičovat cviky dle L. Mojžíšové, které jsou vhodné při bolestech zad a blokacích v pánvi, a nebudou chybět ani cviky na posílení hlubokého stabilizačního systému a jógou inspirované protahovací cviky, nebo párový stretching. Budeme pracovat také na naladění se na svou ženskou energii a odpočinek od starostí všedního dne.

Přijďte pečovat o své tělo i duši! :)


Od: 18:00 22.2.2017    Do: 19:00 28.6.2017    Kde: Politických vězňů 8 - sál 3

Chi-toning patří mezi nejnovější formy cvičení v oblasti Body and Mind. Jedná se o dynamické a zároveň uvolňovací cvičení, které vhodně a plynule kombinuje prvky z power jógy, pilates, pěti Tibeťanů a strečinku.

Chi-toning vede ke zlepšení síly, rovnováhy, pohyblivosti a vnitřní energie. Tento program velmi efektivně a funkčně působí na pohybový aparát, zvyšuje tělesnou vytrvalost, zlepšuje držení těla, ohebnost a dýchání. Lekce probíhá v doprovodu příjemné hudby, která dotváří celkový požitek z pohybu.

U tohoto cvičení se trochu zpotíte, protáhnete a hlavně posílíte celé tělo.
Cílem hodiny je protažení a posílení svalů, uvolnění kloubů a páteře, zvýšení svalové vytrvalosti, odstranění stresu, zlepšení psychické i fyzické rovnováhy a hlavně relaxace!


Od: 18:30 22.2.2017    Do: 19:30 21.6.2017    Kde: Politických vězňů 8 - sál 2

Lekce jsou vhodné pro všechny, kterým záleží na správném držení těla a na zdravé, pružné a bezbolestné páteři. 

Lekce jsou zaměřeny na preventivní protažení a zároveň posílení zad, a s nimi souvisejících partií. Jednotlivé cviky vycházejí  především z jogy a ze systému rehabilitačních  cviků L. Mojžíšové. Velký důraz je kladen na to, aby byly cviky prováděny správně a byly tak přínosem pro každého. 


Od: 19:30 22.2.2017    Do: 20:30 21.6.2017    Kde: Politických vězňů 8 - sál 2

Přijďte si zpevnit postavu, napravit záda a zdravě si zacvičit.
Objevíte svaly, o kterých jste netušili, že je máte. Naučíte se efektivně dýchat, aktivovat pánevního a hluboké svaly jádra těla. Vaše páteř Vám poděkuje!
Individuální přístup a cvičení s pomůckami! Tešit se můžete na fitbally, overbally, pilates kruhy a mnohé další!
Lektor Mgr. Štěpán Kunstýř, STOTT Pilates Instructor.


Od: 9:00 23.2.2017    Do: 10:00 29.6.2017    Kde: Politických vězňů 8 - sál 1

Vyzkoušejte si jógu ve dvojici. Objevte novou formu akrobacie!

Ať jste začátečník či pokročilý, tento typ jógy Vás zaujme, protože posune vaši jógovou praxi na novou úroveň.

Akrobatická jóga je forma cvičení, která propojuje jógové pozice s kontaktními balančními prvky, díky kterým si vybudujete ještě hlubší pocit kontroly nad svým tělem.

Lekce jsou vhodné pro všechny.

Koncept lekce:

Lekce začne budováním kontaktu skrze jemný strečink a jógové pozice ve dvojicích. Následně se přejde k polohám a cvičení, které nám pomohou získat jistotu, sílu a koncentraci pro balanční techniky. Hlavní část lekce bude spočívat v partnerské práci, kdy dvojice zkouší danou techniku na žíněnce a dva lidé dělají jištění. Dvojice se mohou libovolně střídat a techniky si zkoušet. Závěr lekce pak bude věnován posilování, strečingu a jemné masáži pro uvolnění svalů.

Cena je za 1 osobu. Doporučujeme přijít v páru nebo ve dvojici - žena+žena / muž+muž / žena+muž. Lze se přihlásit i jednotlivě.

Kurz otevíráme při minimálním počtu 10 lidí.


Od: 19:00 23.2.2017    Do: 20:30 29.6.2017    Kde: Politických vězňů 8 - sál 2

Hrajte si se svým vlastním tělem! Je to ten nejkrásnější nástroj.
Contemporary dance je tanec vycházející především z moderního tance, baletu ale i ostatních stylů. Podstatou contemporary je propojit mysl s tělem a vyjádřit prostřednictvím tance své myšlenky a pocity. Contemporary je dynamický a expresivní tanec, využívá izolace těla, skoky, piruety, uvolnění, floorwork, improvizaci a další taneční prvky.

Koncepce hodiny:

  • protažení, stretching – zahřátí svalů, zvýšení flexibility
  • trenink základy baletu pro správné držení těla, technika Graham, Lemon a další.
  • posilování – především břicho, ruce a nohy
  • choreografie – ve stylu contemporary (vystihnout muzikalitu hudby, expresivní pohyby) nebo lyrical jazz (snaha vyjádřit text písně a emoce tanečníka)

Od: 18:00 26.2.2017    Do: 19:30 18.6.2017    Kde: Politických vězňů 8 - sál 2

Jedinečné cvičení, které spojuje tanec a fitness do jednoho.

Při PortDeBras posilujeme celé tělo, spalujeme kalorie a navíc tančíme. Je vytvořeno především pro „netanečníky“, ale i tanečník ocení důmyslnost, se kterou působí na celé tělo.

Zkuste a uvidíte!


Od: 19:30 26.2.2017    Do: 20:30 26.2.2017    Kde: Politických vězňů 8 - sál 2

Sedíte celý den v kanceláři, řídíte často auto, nosíte těžké věci, jste maminka na mateřské? Všechny tyto činnosti negativně ovlivňují vaše zádové svalstvo a způsobují bolesti zad, ale i hlavy nebo kloubů. Na lekcích pilates pro zdravá záda budete systematicky pracovat na odstranění všech příčin těchto potíží.

Individuální přístup a cvičení s pomůckami! Tešit se můžete na fitbally, overbally, pilates kruhy a mnohé další!


Od: 12:00 27.2.2017    Do: 13:00 27.2.2017    Kde: Politických vězňů 8 - sál 2

Cvičení pilates na speciálních strojích napomáhá zintenzivnit či oživit běžné lekce pilates. Cvičení na strojích může sloužit jako forma rehabilitačního cvičení. Dále je možné na strojích provozovat kardio cvičení při minimálním zatížení kloubů. 

Kruhový trénink je určen pro malou skupinu klientů (max. 5). lektorka se tak každému může věnovat individuálně, což cvičení výrazně zefektivňuje.


Od: 16:00 27.2.2017    Do: 17:00 27.3.2017    Kde: Politických vězňů 8 - sál 6

Chcete se skvěle protáhnout, uvolnit napětí a blokace v těle?

ANO. JSTE TADY SPRÁVNĚ.

Dynamická forma jógy, která se zaměřuje na důkladné protažení a posílení celého těla. Je dynamickou verzí tradiční hatha jógy. Zaměřujete se na fyzickou část jógy. Uplatňuje jogínské pozice, pozdrav slunce, učí spolupracovat tělo s dechem. 

Power jóga je oblíbenou formou jógy pro moderního člověka.


Od: 16:00 27.2.2017    Do: 17:00 19.6.2017    Kde: Politických vězňů 8 - sál 1

POVZBUĎTE METABOLISMUS A HORMONY!

Vitální joga je jemná jóga zaměřená na rozproudění lymfy a povzbuzení metabolismu. 

Klidné a pomalé provádění pozic současně s dechem utváří sestavy, které jsou vhodné pro proudění lymfy, ekonomizaci práce oběhového, trávícího a hormonálního systému. 

Vhodná a cílená hormonální regulace pomocí jógových ásan a dechu, která cvičením jógy nastává, je výhodným benefitem nejen pro ženy.


Od: 16:30 27.2.2017    Do: 17:30 26.6.2017    Kde: Politických vězňů 8 - sál 2

CVIČENÍ PRO ŽENY (zdravá záda, zdravé pánevní dno)

- Metoda 3x3 pro práci s pánevním dnem

- Cviky dle Mojžíšové

- SM systém - spirální stabilizace páteře

- jemné protažení a rehabilitační cvičení na záda

- posílení středu těla a zad

 

Speciální kurz pro ženy zaměřený na celostní cvičení pro zdravé pánevní dno a zdravá záda. Využívat budeme principy a cvičení z Metody 3x3 pro práci s pánevním dnem, které je vhodné např. při inkontinenci, menstruačních problémech, potížích s otěhotněním a pro zvýšení vitality, energie a radosti ze života. Těšit se můžete na tanec, bioenergetická cvičení i jemné cviky pro svaly pánevního dna. Na hodinách se také naučíme a budeme procvičovat cviky dle L. Mojžíšové, které jsou vhodné při bolestech zad a blokacích v pánvi, a nebudou c hybět ani cviky na posílení hlubokého stabilizačního systému, včetně cviků s pomůckami (overball) a jógou inspirované protahovací cviky, nebo párový stretching. Budeme pracovat také na naladění se na svou ženskou energii a odpočinek od starostí všedního dne.

Nově se na lekcích naučíme také základní cviky ze SPIRÁLNÍ STABILIZACE dle Dr. Smíška, které ocení především vaše páteř!

Kurz není vhodný pro těhotné ženy v 1. trimestru, v případě zdravotních problémů prosím, konzultujte s lektorkou.


Od: 17:00 27.2.2017    Do: 18:00 26.6.2017    Kde: Novákových 20a - sál 1

Powerjóga - dynamická jóga upravená pro dnešní způsob života. Díky tomuto cvičení posílíte a protáhnete celé tělo. V power józe se jednotlivé pozice vypůjčené z jógy dynamicky střídají. Přechody mezi jednotlivými pozicemi jsou ale plynulé bez spěchu a stresu.

Pravidelné cvičení Power jógy působí preventivně proti bolesti zad, zpevňuje, protahuje a zároveň uvolňuje celé tělo, působí dobře na psychiku, naučí Vás správně dýchat a navíc zlikviduje pár kalorií!

 


Od: 17:30 27.2.2017    Do: 18:30 26.6.2017    Kde: Politických vězňů 8 - sál 2

Přijďte se naučit, jak pracovat s vlastním tělem, jak jej vnímat a především, jak z něj čerpat radost a udržovat ho zdravé.


Od: 19:00 27.2.2017    Do: 20:00 27.2.2017    Kde: Čáslavská 15

Přijďte si zpevnit postavu, napravit záda a zdravě si zacvičit. Objevíte svaly, o kterých jste netušili, že je máte. Naučíte se efektivně dýchat, aktivovat pánevního a hluboké svaly jádra těla. Vaše páteř Vám poděkuje!

Určeno pro skupinu max. 6 osob


Od: 19:30 27.2.2017    Do: 20:30 27.2.2017    Kde: Politických vězňů 8 - sál 5

Jemné cvičení okořeněné tancem nejen pro seniory

Zdravý pohyb, jemné posilování středu těla, uvolňovací cviky na záda, zvyšování flexibility i posilování pánevního dna nejen pro seniory, ale pro všechny, kteří mají na lekcích rádi klidné tempo, individuální přístup, důkladné procvičení a s radostí si chtějí užít i tanec a ladné ženské pohyby. Pracujeme s rehabilitačními cviky, jemnými cviky z jógy a pilates, cvičením dle Mojžíšové, Školou pánevního dna, a rozhýbané se pak zvesela roztančíme v rytmu orientálních melodií. Na konci nechybí záverečné protažení a relaxace. 

Vendulka je velmi milá a trpělivá lektorka, která vás nenásilně rozhýbá a dokáže vám, že tančit, cvičit a vůbec hývat se se dá v každém věku.

Dovolujeme si upozornit, že uvedená cena platí pouze pro seniory nad 65let, kteří mohou být požádání o předložení dokladu, ze kterého je patrný jejich věk. Rádi však na kurzu přivítáme i ostatní klienty, pro které je cena kurzu 2490 Kč.


Od: 11:00 28.2.2017    Do: 12:00 27.6.2017    Kde: Politických vězňů 8 - sál 3

Zacvičte si místo oběda

Powerjóga - dynamická jóga upravená pro dnešní způsob života. Díky tomuto cvičení posílíte a protáhnete celé tělo. V power józe se jednotlivé pozice vypůjčené z jógy dynamicky střídají. Přechody mezi jednotlivými pozicemi jsou ale plynulé bez spěchu a stresu.

Pravidelné cvičení Power jógy působí preventivně proti bolesti zad, zpevňuje, protahuje a zároveň uvolňuje celé tělo, působí dobře na psychiku, naučí Vás správně dýchat a navíc zlikviduje pár kalorií!


Od: 11:30 28.2.2017    Do: 12:30 27.6.2017    Kde: Politických vězňů 8 - sál 2

Sedíte celý den v kanceláři, řídíte často auto, nosíte těžké věci, jste maminka na mateřské? Všechny tyto činnosti negativně ovlivňují vaše zádové svalstvo a způsobují bolesti zad, ale i hlavy nebo kloubů. Na lekcích pilates pro zdravá záda budete systematicky pracovat na odstranění všech příčin těchto potíží.

Individuální přístup a cvičení s pomůckami! Tešit se můžete na fitbally, overbally, pilates kruhy a mnohé další! 


Od: 12:00 1.3.2017    Do: 13:00 7.6.2017    Kde: Politických vězňů 8 - sál 1